Обрати сторінку

А якщо влаштувати весільну зйомку не в день весілля?

Хочете щоб на весільну зйомку було більше часу,  та разом з тим ви могли більше приділити часу близьким і насолодитися святом? Тоді ця стаття для вас. Зараз все більшої популярності набуває післявесільна зйомка. Більшість клієнтів обирає саме її,  адже вона ще й йде у подарунок від мене,  при замовленні повного весільного дня. Розкрию деякі плюси такої зйомки.
вам не доведеться залишати ваших рідних та друзів,  щоб відлучитися на зйомку. Це означає що ви сповна зможете насолоджуватися святом у колі близьких людей, не відволікаючись ні на що. А фотограф передасть всю атмосферу свята в дії,  Ваші непідробні та щирі емоції. За це можете не хвилюватися.
Адже, на мою думку, є дещо неправильним підлаштовувати весілля під зйомку. Це може створити деяку напруженість для наречених чи брак часу.
А ось для зйомки я вам пропоную набагато кращу пропозицію. Уявіть,  ви маєте вільний час,  ви не обмежені початком банкету чи церемонії,  вам не потрібно відриватися від розмови та святкувань з рідними. ви насолоджуєтеся тільки один одним. Для післявесільної зйомки ви можете обрати будь-яке місце. Дійсно, будь-яке. Ми можемо виїхати до моря, в гори,  в ліс чи на будь-яку іншу локацію на ваш вибір. Можливо, у вас є власна історія яку ви хочете відтворити у світлинах,  або є ідеї які ви прагните втілити (і це не можливо зробити на самому весіллі). Будьте справжніми в цій зйомці,  передайте особливість та індивідуальність вашої пари в цій зйомці. Можете надягнути кросівки,  взяти пледи і ми прогуляємося вздовж морського узбережжя. Чи одягнути класичний одяг та вирушити до покинутого замку. Тепер ви повірили що я пропоную дійсно будь-які локації і готовий вам допомогти втілити ваші ідеї в життя?)
Але не забувайте, що по закінченню весілля вас ще чекає незабутня романтична подорож – ваш модовий місяць. Тому післявесільну зйомку треба спланувати завчасно. Адже після весілля вас ще й чекає вирішення деяких сімейних питань.
Подумайте, яким ви хочете бачити своє найважливіше свято в житті?  І дзвоніть, будемо втілювати всі ваші ідеї.

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest