Обрати сторінку

Весільний макіяж

Ми знаємо, як для нареченої важливо, щоб в цей особливий день,  день кохання,  день весілля, все було ідеально. Для цього потрібно потурбуватися про всі деталі. Від організації і оформлення самої події до вибору вбрання, макіяжу та аксесуарів. Я розумію, як це важливо. Адже, наскільки ви задоволені святом, який маєте настрій, залежить те,  які ви будете на своїх весільних фото. Так от, для нареченої одним із важливих аспектів є макіяж. Потрібно обрати майстра, вирішити який саме хочеться макіяж, як правильно підготувати шкіру і т.д. Я вирішив допомогти Вам знайти відповідь на ці запитання і маю декілька порад.

  • Напередодні самого весіллям не бажано відвідувати косметолога. Краще це зробити мінімум за 1 місяць до свята.
  • А ось якраз напередодні весілля, потрібно “готувати” шкіру – робити масочки,  зволожувати. Тобто те,  що ви робите постійно))
  • Обираючи макіяж розраховуйте на те,  що в камері він буде виглядати не так яскраво та насичено. Тому коли ви запланували макіяж у пастельних чи нюдових відтінках,  а візажист зробив дещо яскравіше ніж ви очікували,  то не хвилюйтеся,  на фото та відео він буде виглядати так,  як ви планували. Така особливість зйомки.
  • Обов’язково домовтеся зі своїм візажистом про пробний макіяж. Та не забудьте вирішити яку ви обираєте помаду чи блиск. Вони повинні бути власні,  щоб під час свята ви  могли при нагоді підфарбовувати губи.
  • При виборі місця для виконання макіяжу,  в день весілля,  краще надати перевагу професійним студіям, де зазвичай і працюють візажисти,  ніж викликати майстра додому. На професійному місці роботи майстра правильне гарне освітлення та зручне облаштування робочого місця. Але, якщо вже вирішуєте запросити візажиста додому,  потурбуйтеся про його умови роботи. Оберіть кімнату,  в яку потрапляє найбільша кількість світла,  звільніть місце біля самого вікна,  облаштуйте зону, де б він міг розкласти всі інструменти та косметику і йому нічого не заважало при її використанні.

Обираючи майстра обов’язково передивіться всі його роботи, подумайте який стиль виконання вам подобається, краще обирати через instagram)

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest